Tillbaka till samtliga rapporter

Träden vid gångvägen (i skogen) behöver beskäras rejält. De är väldigt höga.

Rapporterat i kategori Träd och buskage av Mariette Pettesson, 12:38, tisdag 12 april 2022

Skickades till Lysekils kommun, 1 minut senare

Det var länge sedan det var någon här å röjde, det skulle verkligen behövas!

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan, vi kommer att titta på detta.

    Vi har ett nytt system för felanmälan som nås via kommunens hemsida alt appen Felanmälan Lysekils kommun där vi fortsatt kommer handlägga ärendet. Här kommer det tyvärr att markeras som löst. Vill du ha fortsatt återkoppling så får jag be dig att gå in enligt ovan och klicka på det nyskapade ärendet i det systemet och där "begära/anmäla" återkoppling.

    //Johan - LEVA i Lysekil AB

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Lysekils kommun (LEVA i Lysekil AB) 09:31, fredag 6 maj 2022

  • Fortfarande öppen, via enkät, 13:07, tisdag 10 maj 2022

  • Hej, Ärendet ändras till löst här i FixaMinGata när Lysekils kommun infört ett nytt felanmälansystem enligt ovan vart detta ärende är överflyttat till. Detta system kommer inte längre att administreras/uppdateras av kommunen. Ärendet går att finna på; https://online.infracontrol.com/ Public/ IssueForm/ 251/ Default Dock ligger det just nu vilande och planerat till hösten.

    //Johan - LEVA i Lysekil AB

    Tillstånd ändrat till: Åtgärd är schemalagd

    Postat av Lysekils kommun (LEVA i Lysekil AB) 20:22, onsdag 1 juni 2022

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?