Tillbaka till samtliga rapporter

Lagade?

Rapporterat av Android i kategorin Gatubelysning, anonymt 20:08, söndag 3 april 2022

Skickades till Östra Göinge kommun, 2 minuter senare

Har fått ett mejl om att dessa var lagade

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej Åtgärd kommer att ske snarast möjligt.

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Östra Göinge kommun 12:52, måndag 4 april 2022

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?