Tillbaka till samtliga rapporter

Knott saknas på övergångsställe

Rapporterat av iOS i kategorin Övrigt, anonymt 18:11, lördag 2 april 2022

Skickades till Lysekils kommun, 4 minuter senare

Några knott saknas på övergångsställe på Strandvägen 6, Lysekil.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören; Tillstånd ändrat till: Löst, 18:42, lördag 30 april 2022

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.