Tillbaka till samtliga rapporter

100 m från återvinningen

Rapporterat av Android i kategorin Nedskräpning, anonymt 13:54, onsdag 23 mars 2022

Skickades till Östra Göinge kommun, mindre än en minut senare

Soppåsar

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Åtgärdat av serviceteamet

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 13:08, torsdag 31 mars 2022

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.