Tillbaka till samtliga rapporter

Alla gatulampor är släckta

Rapporterat av Android i kategorin Gatubelysning, anonymt 05:48, torsdag 17 mars 2022

Skickades till Östra Göinge kommun, 2 minuter senare

Hela gatan är släkt. Lamporna är sönder eller nått?

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Östra göinge skiter fullständigt I vad som skrivs här. Har skrivit en del här men dem skiter i det bara. Kommer gå till tidningen med allt vi har på lager ang dem nu.

    Postat anonymt 13:20, torsdag 14 april 2022
    Fortfarande öppen, via enkät

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?