Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig gatubelysning

Rapporterat av iOS i kategorin Gatubelysning, anonymt 22:47, onsdag 16 mars 2022

Skickades till Lysekils kommun, 3 minuter senare

Gatubelysning ur funktion långeviksgatan 12.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för er anmälan. Vi har nu åtgärdat felet och allt skall lysa igen. Mvh Leva i Lysekil.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 14:41, torsdag 17 mars 2022

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.