Tillbaka till samtliga rapporter

Ur funktion

Rapporterat av iOS i kategorin Gatubelysning, anonymt 20:55, onsdag 16 mars 2022

Skickades till Lysekils kommun, 5 minuter senare

Flera gatlampor ur funktion på Långeviksgatan 14-19, även fler på samma gata .

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för er anmälan. Vi har nu åtgärdat felet och allt skall lysa igen. mvh Leva i Lysekil

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 14:40, torsdag 17 mars 2022

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.