Tillbaka till samtliga rapporter

Gatulampa sönder

Rapporterat av Android i kategorin Gatubelysning, anonymt 22:27, tisdag 15 mars 2022

Skickades till Östra Göinge kommun, 2 minuter senare

En gatulampa sönder. Ser även att ni har tagit väck mitt andra ang hur ni sköter vägen buskarna osv här. Och hur taxibilarna kör som idioter ibland barn. Så mycket bryr ni er om barn i denna kommun som ni påstår, samt en grön kommun.? Skrattretande.... Lägger det på er Facebook istället.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Inte löst,

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 05:44, torsdag 17 mars 2022

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.