Tillbaka till samtliga rapporter

Visar fel

Rapporterat av iOS i kategorin Vägmärken och skyltar, anonymt 11:32, måndag 14 mars 2022

Skickades till Ale kommun, 2 minuter senare

Skyltarna är riktade åt fel håll

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej, vi på Ale kommun kommer att åtgärda detta. Tack för att du skickade in ärendet på Fixa min gata.

    Mvh Tobbe Engström

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 11:50, måndag 14 mars 2022

  • Detta är nu åtgärdat.

    Tack igen, mvh Tobbe Engström

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 13:39, måndag 14 mars 2022

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.