Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig gunga

Anonym rapport i kategori Lekplatser, 18:19, lördag 12 mars 2022

Skickades till Ale kommun, mindre än en minut senare

Trasig

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende och skickar det vidare till ansvarig verksamhet, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 13:14, tisdag 15 mars 2022

  • Hej Den är utbytt. Mvh Gata Park

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 09:47, onsdag 16 mars 2022

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.