Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig gatulykta

Rapporterat av Android i kategorin Gatubelysning, anonymt 01:01, lördag 12 mars 2022

Skickades till Lysekils kommun, 3 minuter senare

Trasig lykta vid Rösgatan 7, Lysekil.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för anmälan Gunilla, vi kommer att åtgärda belysningen snarast. Mvh Rolf , Leva i Lysekil.

    Postat anonymt 08:16, måndag 14 mars 2022

  • Nu är belysningen lagad.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 14:27, måndag 14 mars 2022

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.