Tillbaka till samtliga rapporter

Lyser ej lampa trasig

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 05:26, måndag 7 mars 2022

Skickades till Hofors kommun, 4 minuter senare

Lyser ej lampa trasig

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Fungerade vid kontroll. Troligtvis nattsläckning (energisparåtgärd)

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 14:59, onsdag 6 april 2022

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.