Tillbaka till samtliga rapporter

Lyser ej

Rapporterat i kategori Gatubelysning av Skurups kommun, 15:44, torsdag 3 mars 2022

Skickades till Skurups kommun, mindre än en minut senare

Lyser ej. Finns mellan husnr 4 & 6.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din anmälan,

    Reparationsperioden varierar beroende på den aktuella belysningsstolpen.

    Hälsningar Skurups kommun

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Skurups kommun 13:33, torsdag 10 mars 2022

  • Hej,

    Nu har ärendet åtgärdats.

    Tack för ni använt FixaMinGata.

    Hälsningar Skurups kommun

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Skurups kommun 15:21, tisdag 17 maj 2022

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?