Tillbaka till samtliga rapporter

Det ligger mycket vass på gångbron ner till älven

Anonym rapport i kategori Träd och buskage, 14:28, tisdag 1 mars 2022

Skickades till Ale kommun, 2 minuter senare

Vassen mot älven bör tas bort för att få fri sikt mot älven. Rensa även gångbroarna. Önskemål att bord och bänkar sätts upp efter gångvägen.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende och skickar det vidare till ansvarig verksamhet, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 08:36, torsdag 3 mars 2022

  • Fortfarande öppen, via enkät, 17:43, torsdag 31 mars 2022

  • Fortfarande öppen, via enkät, 14:10, lördag 30 april 2022

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?