Tillbaka till samtliga rapporter

Rösgatan

Rapporterat av Android i kategorin Gatubelysning, anonymt 23:55, måndag 28 februari 2022

Skickades till Lysekils kommun, 5 minuter senare

Trasig gatlykta vid Rösgatan 5.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för er anmälan! Vi kommer att åtgärda belysningen vid nästa körning med liftbilen. Mvh Leva i Lysekil.

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 06:47, tisdag 1 mars 2022

  • Fixat dagen efter anmälan, det är god service.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 02:20, tisdag 29 mars 2022

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.