Tillbaka till samtliga rapporter

Gatubelysning mellan Hellsfjällsliden 13 och 15 fungerar ej

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 22:02, onsdag 23 februari 2022

Skickades till Ale kommun, 2 minuter senare

Lampan har ”pulserat” ett tag men är helt släckt nu

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende som skickas vidare till ansvarig entreprenör. Enstaka lampor lagas under följande månader; februari, april, juni, augusti, oktober och december. Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 10:14, torsdag 24 februari 2022

  • Löst

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 11:48, tisdag 5 april 2022

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.