Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig belysning

Rapporterat av iOS i kategorin Gatubelysning, anonymt 20:07, tisdag 22 februari 2022

Skickades till Ale kommun, 2 minuter senare

..

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende som skickas vidare till ansvarig entreprenör. Enstaka lampor lagas under följande månader; februari, april, juni, augusti, oktober och december. Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 08:43, onsdag 23 februari 2022

  • Löst

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 10:50, måndag 11 april 2022

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.