Tillbaka till samtliga rapporter

Bildäck

Anonym rapport i kategori Nedskräpning, 17:03, tisdag 22 februari 2022

Skickades till Ale kommun, 2 minuter senare

Bildäck och skräp ligger i dammen.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för uppmärksamhet.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende och skickar det vidare till ansvarig verksamhet, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 13:00, onsdag 23 februari 2022

  • De är bortplockade Mvh Gata Park

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 15:17, onsdag 2 mars 2022

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.