Tillbaka till samtliga rapporter

Nerskräpning

Anonym rapport i kategori Nedskräpning, 09:14, söndag 20 februari 2022

Skickades till Ale kommun, mindre än en minut senare

Stora mängder skräp i dikena ifrån Ica ända fram till svenstorp förskolan.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende och skickar det vidare till ansvarig verksamhet, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 14:46, onsdag 23 februari 2022

  • Det är städat mvh Gata Park

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 14:43, onsdag 2 mars 2022

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.