Tillbaka till samtliga rapporter

30cm ca 8cm djupt

Anonym rapport i kategori Vägar (Övriga), 00:22, tisdag 15 februari 2022

Skickades till Lysekils kommun, 2 minuter senare

30cm ca 8cm djupt vid utfarten från återvinningsstationen

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan, problemet är nu åtgärdat.

    //Niclas - LEVA i Lysekil AB

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 11:44, tisdag 15 februari 2022

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.