Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig stolpe

Rapporterat av iOS i kategorin Gatubelysning, anonymt 21:24, torsdag 27 januari 2022

Skickades till Sollentuna, 1 minut senare

Påkörd lyktstolpe

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för att du hörde av dig till oss. Det är SEOM som sköter om driften av gatubelysningen i kommunen och jag har därför skickat din felanmälan vidare dit för åtgärd.

    Tillstånd ändrat till: inte kommunens ansvar

    Postat anonymt 09:38, fredag 28 januari 2022

  • Det är inte SEOM som ansvarar för dessa utan kommunen. Svar från SEOM att det är skolan dvs kommunen

    Postat anonymt 08:59, onsdag 2 februari 2022

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.