Tillbaka till samtliga rapporter

Lars Mårtensväg Rydsgård

Rapporterat av Android i kategorin Gatubelysning av Göran Leander, 08:34, fredag 14 januari 2022

Skickades till Skurups kommun, 1 minut senare

Gatubelysningen sönder hög stolpe

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din anmälan,

    Reparationsperioden varierar beroende på den aktuella belysningsstolpen.

    Hälsningar Skurups kommun

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Skurups kommun 09:28, fredag 14 januari 2022

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?