Tillbaka till samtliga rapporter

Trasigt trafikhinder

Anonym rapport i kategori Gång- och cykelbana, 07:37, onsdag 12 januari 2022

Skickades till Lysekils kommun, 3 minuter senare

Trasigt trafikhinder efter plogning, gångvägen mellan Verkstadsgatan och Sandengatan, trafikhindret står vid Sandengatan 7

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Fortfarande öppen, via enkät, 16:07, onsdag 9 februari 2022

  • Hej. Vi har nyligen införskaffat ett nytt system för felanmälan i Lysekils kommun som heter InfraControl Online (mer info om detta går att hitta via Lysekil kommuns hemsida) ditt ärende är överfört till det systemet och vi kommer att undersöka och åtgärda ärendet. Här i FixaMinGata kommer ärendet att markeras som avslutat. Tyvärr kan jag inte få fram kontaktuppgifter till dig vilket innebär att du inte kommer kunna få någon återkoppling i detta ärende ifrån vårt nya system.

    //Johan - LEVA i Lysekil

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Lysekils kommun (LEVA i Lysekil AB) 08:47, fredag 6 maj 2022

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?