Tillbaka till samtliga rapporter

Jennylund belysning elljusspår trasig

Rapporterat av iOS i kategorin Gatubelysning, anonymt 20:28, mån 13 december 2021

Skickades till Ale kommun, 1 minut senare

.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej! Tack för att du använder Fixa min gata. Vi kopplar samman alla dina rapporter angående belysningen kring elljusspåret i Jennylund och skickar vidare till ansvarig verksamhet. Vi kommer stänga alla utom en i Fixa min gata. Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Finns redan

    Postat anonymt 08:35, tis 14 december 2021

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.