Tillbaka till samtliga rapporter

Jennylund trasig belysning elljusspår

Rapporterat av iOS i kategorin Gatubelysning, anonymt 20:28, mån 13 december 2021

Skickades till Ale kommun, 2 minuter senare

.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • .

    Tillstånd ändrat till: Finns redan

    Postat anonymt 08:36, tis 14 december 2021

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.