Tillbaka till samtliga rapporter

Ur funktion

Rapporterat av Android i kategorin Gatubelysning, anonymt 07:52, mån 13 december 2021

Skickades till Lysekils kommun, 2 minuter senare

Lyser inte

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för er anmälan. Belysningen kommer att åtgärdas vid nästa körning med liftbilen. Mvh Leva i Lysekil

    Postat anonymt 09:49, mån 13 december 2021

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 15:25, måndag 10 januari 2022

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.