Tillbaka till samtliga rapporter

Räcke trasigt

Rapporterat av Android i kategorin Vägar (Övriga), anonymt 18:18, tors 2 december 2021

Skickades till Ale kommun, 2 minuter senare

Räcket i gångbacken mellan Oljobergsvägen och Mossvägen sönderkört.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende. Denna väg är enskild och omhändertas av Nol-Alafors vägförening. Ditt ärende skickas vidare dit, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 08:33, fre 3 december 2021

  • Vägföreningen hälsar att skadan är markerad med varningsskärm. Det kommer nog att dröja ett tag innan skadan kan repareras. Tack för att du gjorde anmälan på Fixa min gata. Hälsningar Kontaktcenter

    Postat anonymt 10:48, mån 6 december 2021

  • Fortfarande öppen, via enkät, 18:53, tors 30 december 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?