Tillbaka till samtliga rapporter

Belysningen på lekplatsen funkar inte. Testat flera gånger flera dagar.

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 16:06, tors 2 december 2021

Skickades till Forshaga kommun, 3 minuter senare

Belysningen på lekplatsen funkar inte. Laxgatan

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Klart

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 12:56, tors 9 december 2021

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.