Tillbaka till samtliga rapporter

Gatlampa vid hörnet av förskola trasig. Båtsmansvägen 1. Lampan precis vid staketet.

Rapporterat i kategori Gatubelysning av Sophie Nenonen, 21:24, tis 30 november 2021

Skickades till Ale kommun, 1 minut senare

Lampa sönder

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende och skickar det vidare till ansvarig verksamhet, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 14:57, ons 1 december 2021

  • Ej ale kommuns stolpar

    Tillstånd ändrat till: Kunde ej åtgärda

    Postat av Ale kommun (Mattias) 14:41, fre 10 december 2021

  • Detta är ivägskickat till ansvarig verksamhet som ansvarar för denna stolpe. Detta kommer att åtgärdas av Ale kommun. Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 15:07, fre 10 december 2021

  • Löst

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Ale kommun (Mattias) 10:26, mån 13 december 2021

  • Fortfarande öppen, via enkät, 06:07, ons 29 december 2021

  • .

    Postat anonymt 10:58, tors 30 december 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?