Tillbaka till samtliga rapporter

Oflisat

Rapporterat av Android i kategorin Vinterväghållning, anonymt 16:10, mån 29 november 2021

Skickades till Ale kommun, 5 minuter senare

Här plågades igår 28 november, dock inget flis. Det är halt!

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej, jag skall ta detta med vår entreprenör.

    Mvh Tobbe Engström

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Tobbe Engström) 07:03, tis 30 november 2021

  • Hej, det skall vara flisat nu har bara glömt att uppdatera i Fixa min gata. Tack för att du använde Fixa min gata.

    Mvh Tobbe Engström

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Ale kommun (Tobbe Engström) 06:40, ons 8 december 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?