Tillbaka till samtliga rapporter

Säckar

Rapporterat av Android i kategorin Nedskräpning, anonymt 10:24, fre 26 november 2021

Skickades till Östra Göinge kommun, mindre än en minut senare

Säckar i dikeskant vid grusvägen gamla soptippen

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Fortfarande öppen, via enkät, 11:27, fre 24 december 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?