Tillbaka till samtliga rapporter

Rallaregatan 7 till 9

Rapporterat av Android i kategorin Gatubelysning, anonymt 07:27, fre 26 november 2021

Skickades till Kil, 2 minuter senare

Lyser ej

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej, då felanmäler jag lampan. Med vänlig hälsning Annelie Kils kommun.

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 07:51, fre 26 november 2021

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören; Tillstånd ändrat till: Löst, 17:57, fre 24 december 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?