Tillbaka till samtliga rapporter

Var tredje gatlampa runt rondellen på kartan har slocknat sedan en vecka bakåt. Felskyltat norr om rondellen enligt foto.

Rapporterat i kategori Gatubelysning av Klas Henriksson, 13:46, ons 24 november 2021

Skickades till Vårgårda kommun, 4 minuter senare

Det fattas nog en fas i kablarna.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Det var ingen kommunikation men allt blev åtgärdat snart efter.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Klas Henriksson 14:16, ons 22 december 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?