Tillbaka till samtliga rapporter

Cykelbana

Rapporterat av iOS i kategorin Gång- och cykelbana av Helene otterbeck, 19:32, tisdag 23 november 2021

Skickades till Göteborgs kommun, 3 minuter senare

I svöngen på cykelbanan ned mot Linnégatan är det hål som fylls m vatten och fryser på vintern. Högar av hala löv. Dessutom mynnar cykelbanan ut i intet om man kommer från Linnegatan mot Prinsgatan Hela korsningen är trafikfarlig. Någon borde stå där en eftermiddag vid femtiden och se hur folk kör , mot trafiken , mot rött , förbjuden vänstersväng osv

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?