Tillbaka till samtliga rapporter

Ca 30 stycken hål på vägen, ca 10-100 cm i diameter

Rapporterat i kategori Vägar (Övriga) av Michael Foisack, 13:38, mån 22 november 2021

Skickades till Skurups kommun, 1 minut senare

Flera hål på vägen, några mindre och flera stora

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din anmälan,

    Vi kommer behandla ert ärende och återkommer.

    Hälsningar Skurups kommun

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 15:15, mån 22 november 2021

  • Hej, detta är inte en kommunal gata så underhållet av vägen ligger inte på oss.

    Mvh Kommunteknik

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 15:52, mån 22 november 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?