Tillbaka till samtliga rapporter

Träd

Rapporterat av Android i kategorin Park, träd och buskage, anonymt 08:45, mån 22 november 2021

Skickades till Klippans kommun, mindre än en minut senare

Träd verkar som det börjar släppa I rotsystem för det börjar luta ut över vägen Kanske kolla det innan det lägger sig.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?