Tillbaka till samtliga rapporter

Trasigt lyse

Rapporterat av Android i kategorin Gatubelysning, anonymt 21:50, tis 23 november 2021

Skickades till Lysekils kommun, 5 minuter senare

Lampan lyser inte

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för upplysningen .Vi kommer att åtgärda belysningen vid nästa körning med liftbilen. Mvh Leva i Lysekil.

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Lysekils kommun (Rolf Wikström) 06:55, ons 24 november 2021

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 11:52, ons 22 december 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?