Tillbaka till samtliga rapporter

Trasigt lyse

Rapporterat av Android i kategorin Gatubelysning, anonymt 21:49, tis 23 november 2021

Skickades till Lysekils kommun, mindre än en minut senare

Lampan lyser inte.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för informationen. Vi kommer att åtgärda belysningen vid nästa körning med liftbilen. Mvh Leva i Lysekil.

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 06:53, ons 24 november 2021

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 11:52, ons 22 december 2021

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.