Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig armatur

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 17:50, tors 11 november 2021

Skickades till Ale kommun, 5 minuter senare

Denna armatur har inte funkat dom senaste 2 åren

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende som skickas vidare till ansvarig entreprenör, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 10:41, mån 15 november 2021

  • Fortfarande öppen, via enkät, 19:42, tors 9 december 2021

  • Löst

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Ale kommun (Mattias) 14:08, fre 10 december 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?