Tillbaka till samtliga rapporter

Nedfallet träd hänger över elljusspåret i jennylund

Rapporterat i kategori Träd och buskage av Anna-Karin, 09:35, fre 12 november 2021

Skickades till Ale kommun, 5 minuter senare

Träd som gått av och hänger över motionsspåret

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende och skickar det vidare till ansvarig verksamhet, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 08:47, mån 15 november 2021

  • Hej, Ale fritid hälsar att de gör en beställning från entreprenör som ska komma och fixa detta. Hälsningar kontaktcenter.

    Postat anonymt 09:55, mån 15 november 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?