Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig gatubelysning

Rapporterat av iOS i kategorin Gatubelysning av Jan Westerberg, 20:00, ons 10 november 2021

Skickades till Kil, 5 minuter senare

Hej! En gatubelysning är trasig på Tegelbruksvägen, vid övergångsstället

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej Jan! Lampan är felanmäld. Med vänlig hälsning Annelie Kils kommun.

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 12:47, fre 12 november 2021

  • Fortfarande öppen, via enkät, 09:26, tors 9 december 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?