Tillbaka till samtliga rapporter

Stopp i brunn, översvämning. Vi är rädda för att våra tomter blir skadade.

Anonym rapport i kategori Igensatt brunn, 09:24, sön 7 november 2021

Skickades till Skurups kommun, mindre än en minut senare

Översvämning efter kraftigt regn.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din anmälan,

    Vi kommer behandla ert ärende och återkommer.

    Hälsningar Skurups kommun

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Skurups kommun 06:44, mån 8 november 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?