Tillbaka till samtliga rapporter

Undermålig gång/ cykelväg

Rapporterat i kategori Gång- och cykelbana av Å.Berg, 21:42, tors 4 november 2021

Skickades till Lysekils kommun, 2 minuter senare

Ser att asfaltering av olika gång -o cykelvägar pågår i LL. Hyresgäster på Mariedal o övriga motionärer önskar förbättring av gångvägar kring området. Tack på förhand

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Fortfarande öppen, via enkät, 22:44, tors 2 december 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?