Tillbaka till samtliga rapporter

6454

Rapporterat av iOS i kategorin Gatubelysning, anonymt 14:04, ons 3 november 2021

Skickades till Ale kommun, mindre än en minut senare

Släckt

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Löst

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 14:05, ons 3 november 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?