Tillbaka till samtliga rapporter

Tre trasiga gatulampor

Rapporterat av iOS i kategorin Gatubelysning, anonymt 21:40, sön 31 oktober 2021

Skickades till Ale kommun, 5 minuter senare

Tre gatulampor på rad är trasiga, vilket gör att det är väldigt mörkt i området. De har varit trasiga en längre tid, men nu skulle de behöva lagas rätt så omgående

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende som skickas vidare till ansvarig entreprenör, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 08:57, mån 1 november 2021

  • Löst

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 14:15, ons 3 november 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?