Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig gatubelysning mellan Åkergatan 7 och 9.

Rapporterat i kategori Gatubelysning av Wanja Lööv, 22:35, tors 28 oktober 2021

Skickades till Forshaga kommun, 5 minuter senare

Nyligen varit inbrott på Åkergatan 3, så det känns olustigt med en trasig belysning. Blir väldigt mörkt på min altan

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Klart

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Forshaga kommun 13:59, fre 29 oktober 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?