Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig gatubelysning

Rapporterat av Android i kategorin Gatubelysning, anonymt 11:31, tors 28 oktober 2021

Skickades till Östra Göinge kommun, 4 minuter senare

Felet är inte där utan på Ågatan 5 är en lampa trasig.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej

    Tack för din anmälan. Åtgärdas om cirka två veckor.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Östra Göinge kommun 14:55, tors 28 oktober 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?