Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig gatubelysning

Rapporterat av Android i kategorin Gatubelysning, anonymt 22:20, ons 27 oktober 2021

Skickades till Östra Göinge kommun, 4 minuter senare

Det är mörkt på kvällarna....

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej Dessa är släckta på grund va arbeten. Tänds åter när arbetet är slutfört.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Östra Göinge kommun 08:59, tors 28 oktober 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?