Tillbaka till samtliga rapporter

Gatubelysning

Rapporterat av Android i kategorin Gatubelysning, anonymt 19:16, onsdag 27 oktober 2021

Skickades till Ale kommun, 4 minuter senare

Gatubelysningen på Sörgårdsvägen 8-10, 3 stolpar som fortfarande inte lyser.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende som skickas vidare till ansvarig entreprenör, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 09:02, torsdag 28 oktober 2021

  • Löst

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 15:50, måndag 1 november 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?