Tillbaka till samtliga rapporter

Kolsvart område runt stora höga station

Rapporterat av iOS i kategorin Gatubelysning, anonymt 12:18, onsdag 27 oktober 2021

Skickades till Stenungsund, 2 minuter senare

Sedan länge 19 svarta lyktor stora höga. Från bron, förbi tågstationen o till rondellen. Sen är det även svarta lyktor på pendelparkeringen.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?